Nowaco Bidfood
Novinky
3/7/17 Vychází červencové číslo speciální...
5/6/17 Vychází červnová čísla speciálních ...
3/5/17 Vychází květnové číslo speciální ...
všechny novinky
O nás

Gastrostella Group s.r.o.

Gastrostella s.r.o. je spolu se svou mateřskou společností, Bidfood Czech republic s.r.o., součástí nadnárodní skupiny Bidfood se sídlem v Jižní Africe, která je s více než 110.000 zaměstnanci druhý největší světový distri-butor potravin působící v Evropě, Asii, Austrálii a Jižní Africe.

Společnost Gastrostella s.r.o. se od svého založení specializuje na prodej C&C a distribuci alkoho-lických a nealkoholických nápojů, mražených, chlazených a suchých potravin, tabákových výrobků, čistících prostředků a obalového materiálu do gastronomických zařízení a za dobu své existence si díky rozsahu a kvalitě svých služeb vybudovala čelní místo na gastronomickém trhu. Gastrostella s.r.o. měsíčně obslouží bez mála 3 000 zákazníků.

Firemní vize a cíle
Chceme být vyhledávaným distributorem nápojů a potravin v Praze a blízkém okolí, který si své zákazníky získává maximální kvalitou a přesně načasovanými dodávkami zboží a služeb. Naším prvořadým cílem je co největší spokojenost zákazníků a vybudování dlouhodobých vzájemných partnerských vztahů.

Co nabízíme
Gastrostella s.r.o. nabízí široký sortiment výrobků pro gastronomii, který v současnosti čítá více než čtyři tisíce položek. K nejvíce zastoupeným položkám v našem nabídkovém katalogu patří značkový i konzumní alkohol, vína z tuzemských sklepů i zahraničních výrobců, nealko nápoje všech renomovaných značek, maso a masné výrobky, ryby a drůbež, zelenina a ovoce, výrobky z brambor, oleje, luštěniny, těstoviny, přílohoviny, sterilované ovoce a zelenina, vývary, omáčky, polévky, dochucovací prostředky, koření ale i sýry a mléčné výrobky a další. Na základě požadavků zákazníků flexibilně tento sortiment doplňujeme a do vaší kuchyně tak dodáváme vše, co si z potravinářských i nepotravinářských výrobků můžete přát.

Kdo jsou naši partneři
Hlavními zákazníky Gastrostella s.r.o. jsou gastronomická zařízení: hotely, restaurace, bufety a rychlá občerstvení, speciální nabídku máme také pro školní a závodní jídelny a nemocnice. Všem našim odběratelům jsme schopni zajistit dodávky výrobků a služeb na míru přesně  podle jejich potřeb.

Jak pracujeme


Řízení kvality
K zabezpečení maximální kvality zboží slouží v Gastrostella s.r.o. systém řízení jakosti, který se opírá mimo jiné o systém kritických bodů – HACCP. Jeho pomocí lze analyzovat nebezpečí narušení zdravotní nebo hygienické nezávadnosti potravin, identifikovat kritické body a zajišťovat v nich preventivní kontrolu. Plnění hygienických předpisů je kontrolováno ve všech částech našich pracovních procesů.

Jak objednávat zboží
Zboží z nabídkového katalogu Gastrostellas.r.o. si můžete snadno objednat u našich obchodních zástupců přímo v terénu, ale také prostřednictvím oddělení telefonního prodeje na bezplatné lince 800 197 268 a 800 197 269.

Kde nás najdete
Na adrese Koněvova 41-43, Praha 3 naleznete naší  C&C prodejnu a distribuční centrum, kde Vás denně obslouží tým školených obchodních zástupců, pracovníků odbytu, fakturace, skladu a logistiky.

Fotogalerie - O nás

zpět
logo

© 2011 Gastrostella Group a.s., Koněvova ul. 41-43, Praha 3 - Žižkov 130 00
Telefon: +420 222 585 270, Fax: +420 222 585 270, E-mail: obchod@gastrostella.cz

Created by FlexWeb.cz